• KURUMSAL
HABERLER & DUYURULAR
  • Firmamız ve ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinebileceğiniz firmamızın yeni web arayüzü ile hizmetinizdeyiz.
  • 9-12 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek olan Automechanika fuarında; 2. Hol C145 nolu standımıza bekliyoruz.
BEYZAT HAKKINDA
Firmamız 1974 yılından bu yana deneyimi ve kararlılığıyla otomotiv yedek parça sektöründe hizmet veren Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından biridir.

Unvanımıza da gururla eklediğimiz inovasyon kelimesinin bilincinde olan ve vizyonunu bu doğrultuda şekillendiren firmamız, kaliteden ödün vermeksizin koşulsuz müşteri memnuniyeti, attığı kararlı adımlar ve deneyimli kadrosuyla sergilediği istikrarlı duruşu sayesinde her geçen gün başarı çıtasını yükseltmektedir.

Kendi alanında tecrübeli ve yetenekli ekibimizin başarısıyla, Dünya'nın önde gelen yedek parça satıcılarının tercihi olmaktan gurur duyuyoruz. Ürünlerimiz, eğitimli teknisyenlerimiz tarafından en son teknoloji test ekipmanları kullanılarak test edilmektedir.

Rekabetin hızla arttığı son dönemlerde, müşterilerinin iyi kaliteyi uygun fiyata alma ihtiyacının farkında olan BEYZAT OTOMOTİV, kalitesinden ödün vermeden müşterilerinin ihtiyaçlarına karşılık vermektedir. Bu nedenle, rekabet edilebilir fiyatlarını korurken üretimini geliştirmek için AR-GE departmanımız da sürekli çalışmaktadır. Bu doğrultuda garanti koşullarını da tamamıyla müşteri odaklı oluşturmuştur.

Amacımız, kalite standartları ve ticaret ahlakına uygun bir şekilde üretim ve satış yapmaktır. Müşteri memnuniyeti ve devamlılığını koruma ilkesiyle, satış sonrası hizmet politikamızın müşterilerimiz tarafından takdir edilmesi gurur kaynağımızdır.
BİZİ ARAYIN: +90 212 549 4605